FİRMA PROFİLİ

.

KONYA VİNÇ; Konya'da vinç işletmeciliği alanında faaliyet göstermektedir.

Kuruluşundan bu yana bir çok projede ve yapısal montajlarda hizmet vermiştir.

En iyi sonuçlar, kaliteli deneyimler ve işinde disiplinle çalışan firmamız beklentilerinizi karşılamanın kolaylıkları ile vinç kiralama hizmetleri vermektedir.

Verdiğimiz hizmette profesyonellikten asla taviz vermiyoruz. Yükleyeceğimiz, montajına yardım edeceğimiz ve taşıyacağımız yüklerin maddi değerlerinin değerlerini biliyoruz. Bu nedenle uzman personelimizle profesyonel hizmet veriyoruz.

Hizmetlerimiz Arasında;

Vinç ile inşaat yapı hizmetleri, oto araç kurtarma, araç çekme, vinç ile tabela direk dikimi, sepetli vinç hizmetleri, prefabrik nakliyesi ve prefabrik montajı, vinç ile yükleme ve boşaltma hizmetleri, makina yükleme boşaltma ve taşıma hizmetleri, vinç ile çelik çatı montajı ile diğer vinç işletmeciliği hizmetleri yer almaktadır.

Ayrıca; Saatlik vinç kiralama, günlük vinç kiralama, haftalık vinç kiralama ve aylık vinç kiralama hizmeti de vermekteyiz.

İşinize ve malınıza değer veriyorsanız, Konusunda uzman ekibimiz size güven verecektir. Talepleriniz başarıyla karşılanacaktır.

Konya kiralık vinç, kiralık sepetli vinç, kiralık platform, vinç kiralama fiyatları, vinç kiralama firmaları, oto kurtarma, araç kurtarma, araç çekici, oto çekici, kiralık vinç firmaları, kiralık vinç fiyatları